Weddingdays

Weddingdays ile en özel anlardan en mutlu anılara…
Weddingdays olarak misyonumuz; en özel anlarını en mutlu anılara dönüştürme görevini bizlere emanet eden müşterilerimize en kaliteli fotoğraf ve görsel tasarım hizmetlerini sağlayabilmektir. 30 yıllık sektör tecrübemiz, her yeni organizasyonda yeniden yaşadığımız ilk günkü heyecanımız ve ekip ruhumuz sayesinde müşterilerimizi mutlu etmeye devam ediyoruz.
Her bir yeni fotoğrafta daha iyiye…
Teknoloji ile paralel olarak sürekli gelişen etkinlik fotoğrafçılığı sektöründe yüksek standartlarda hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve kaliteli baskı uygulamalarımızla her yeni organizasyonda hedeflerimizi daha ileri taşıyoruz.
Kaliteli ekipmanla kusursuz sonuç…
En mutlu anlarını bizimle ölümsüzleştirmeye karar veren müşterilerimize, hızlıgüvenilir - kusursuz hizmet kalitesi sağlayabilmek adına ekipman ve iş gücü standartlarını her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri hem kendi içimizde hem de çözüm ortaklarımızla birlikte değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyoruz.
58 yıllık tecrübe…
Stüdyo ve Otel fotoğrafçılığında 24 yıllık kişisel, 56 yıllık ailevi deneyimle Özel Gün fotoğrafçılığını faklı açılarıyla zenginleştiriyoruz. Yaratıcı çalışmalarla
müşterilerimize en güzel sonucu sunuyoruz.
Sadece düğünlerde değil, tüm özel anlarda sizinleyiz…
Bakmayın ismimizin içinde düğün olduğuna...
Nişan, kına, düğün, toplantı, hamilelik, baby shower, doğum, barmitzvah vb. tüm özel anlarınızı fotoğraflıyoruz. Ne zaman isterseniz yanınızda olmaya, yaşadıklarınız size bir belgesel tadında sunmaya devam ediyoruz. Birlikte nice mutlu günlere…

Devamını Oku